Новини України. 19 серпня. Перший президент України Леонід Кравчук заявляє, що Віктор Янукович є першим керівником Україна, який серйозно взявся за здійснення реформ.

Кравчук похвалив Януковича за проведення реформ

Про це Кравчук сказаввчора під час прес-конференції в Києві на тему: 20 років Незалежність України: як ми жили, як живемо і як хочемо жити.

За словами Кравчука, в 90-ті роки минулого століття, коли він став президентом України, намагався здійснювати реформи, щоб забезпечити вже незалежній країні подальший розвиток і самостійність.

“Але в цілому тоді ще Україна з-за управлінського, і з-за інших факторів не була готова до масштабних реформ”, – заявив Кравчук.

“Сьогодні вперше серйозно взявся за реформи президент Янукович. Я не кажу, що вони всі – реформи і плани – відповідають інтересам людей … Скажімо, пенсійну реформу люди поки не розуміють … Але якби вона почалася на тлі зростання, підвищення соціальних стандартів та рівня життя, реакція і болючість цієї реформи не була б такою гострою. Але треба віддати належне Президенту Януковичу – він вперше почав реформи. Причому взявся одразу за все і економічні, і соціальні, і судові, управлінські … “, – сказав Кравчук.

При цьому він висловив сумнів у необхідності проведення реформ одночасно у всіх сферах.

“І я завжди думаю, чи витримаємо ми відразу все і так швидко. Можливо, потрібно було провести поетапно “, – зазначив Кравчук.

Разом з тим він додав, що позитивно оцінює наміри Януковича здійснити реформи, “не думаючи про те, що це підірве його імідж”.

Як повідомлялося, Леонід Кравчук вважає, що третій президент Віктор Ющенко також несе відповідальність за підписання газових угод з РФ в 2009 році.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.