Новини авто. 3 серпня. У вересні поточного року на моторшоу у Франкфурті компанія Lamborghini представить нову модель. Детальна інформація про цей автомобіль поки не розголошується.

Lamborghini готує "щоденну" модель для Франкфурта

Опубліковано лише перше офіційне зображення-тизер, на якому представлені сліди від шин майбутнього суперкара.

Інформацію про розробку нового автомобіля в травні поточного року підтвердив керівник італійського виробника Стефан Вінкельман. Він заявив, що це буде суперкар, який повністю підходитиме для “щоденного” використання. Крім того, за словами Вінкельмана, третя модель марки буде такою, що дозволить компанії Lamborghini залучити нових клієнтів.

“Це повинен бути автомобіль, за допомогою якого клієнти будуть знайомитися з нашим брендом, їх першим Lamborghini“, – уточнював топ-менеджер.

За попередньою інформацією, “щоденний” Lamborghini з’явиться лише через кілька років, а у вересні компанія покаже одну з прийдешніх новинок: або відкриту модифікацію суперкара Aventador, або серійну версію суперкара надлегкого Sesto Elemento, який був представлений як концепт-кар на торішньому моторшоу в Парижі, або прототип наступника Gallardo – Cabrera.

На даний момент модельний ряд Lamborghini складається з суперкарів Aventador і Gallardo. Перший з них був представлений на початку березня в Женеві і вже розпроданий на півтора роки наперед.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.