Новини України. 9 серпня. Сьогодні екс-президенту Леоніду Кучмі виповнюється 73 роки. Раніше він заявляв, що дійство відзначить скромно, у сімейному колі.

Леонід Кучма
Леонід Кучма відсвяткує День народження у сімейному колі

Не так давно, до речі, президент Росії Дмитро Медведєв підніс Кучмі своєрідний подарунок – нагородив орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня. Так відзначено його «великий особистий внесок у зміцнення дружби і співпраці між народами Росії та України».

Тим часом кримінальну справу, порушену в березні проти Леоніда Даниловича (він підозрюється в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського), знаходиться на стадії ознайомлення з ним сторони потерпілих. Про це повідомила представник вдови Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

«Планую до 20 серпня закінчити вивчати справу, – говорить Теличенко. – Я довго домагалася від Генпрокуратури, щоб дала можливість ознайомитися з 98-м томом, де зазначено, в чому звинувачується екс-президент, і дозволила копіювати матеріали. ГПУ пішла назустріч, і робота прискорилася. До кінця місяця, очевидно, з матеріалами справи почнуть знайомитися Кучма та його захист».

«Ми впевнені, що нам вдасться довести невинність Леоніда Даниловича ще на етапі досудового слідства», – парирує його адвокат Віктор Петруненко. Він підтвердив, що Кучма продовжує залишатися на підписці про невиїзд.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.