Новини України. 29 серпня. Престижний пансіонат «Гліцинія» під Ялтою, де любили відпочивати вищі радянські керівники Микита Хрущов, Леонід Брежнєв і Михайло Горбачов, знову перейшов від Верховної Ради в управління Держуправління справами при президенті.

«Гліцинія»

Вищий господарський суд 17 серпня поставив крапку в багаторічній судовій війні за престижний кримський санаторій – «Гліцинія». Згідно з рішенням суду останньої інстанції, право володіти певним пансіонатом, який займає територію в 20 га прибережної смуги Чорного моря, тепер знову переходить до Державного управління справами при президенті. Суперником парламенту у суперечці за «Гліцинію» виступає «Міжнародний дитячий центр «Артек», який входить до структури Державного управління справами.

Пристрасті розпалилися після того, як навесні цього року Верховна Рада за допомогою Генеральної прокуратури змогла перемогти президентську сторону. У березні та квітні 2011 року відразу дві судові інстанції – Севастопольський госпсуд і Севастопольський апеляційний господарський суд – стали на бік парламенту і передали йому право розпоряджатися «Гліцинією».

До цього господарем пансіонату було Держуправління. Це стало можливим після того, як Господарський суд Криму скасував рішення Лівадійської сільради від 29 січня 2009 року про видачу Верховній Раді свідоцтва на право власності на ялтинський пансіонат.

Половина території пансіонату – пам’ятник садово-паркового мистецтва в Лівадії, решта – ботанічний заказник. На території «Гліцинії» знаходиться більше 10 тис кв. м житлових і інших приміщень.

Джерело Дело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.