Новини України. 23 серпня. Країна, де лідером є Янукович, корумпована до самого дна і нею правлять олігархи.

Леонід Кравчук
Треба об'єднуватися на рівних правах - Кравчук

Про це розповів екс-президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, виходячи з того, які заяви і кроки зробив Янукович, можна говорити, що його внесок в незалежність України вже є.

“Не можна сказати, що вони стали історичними, але варто поглянути на те, яку країну він прийняв. Так, звичайно, він теж приклав руку до створення тієї країни, яку пізніше прийняв в ролі президента”, – розповідає Леонід Кравчук.

“Доклав руку менше, ніж Кучма чи Ющенко, але теж вніс свій внесок, – продовжує екс-президент, – Але сьогодні в нього країна корумпована до самого дна. Цією країною правлять олігархи. Ця країна роз’єднана, вона вимагає початку нової епохи. І саме святкування 20-річчя незалежності дасть поштовх до нового життя. Але Янукович не може все змінити так швидко, як би нам того не хотілося. Тим більше, що люди, що працюють з ним, не готові сприймати проблеми і завдання, які так важливі для людей різного віку та категорій”.

Кравчук заявив, що він би ніколи не підписав “Харківських угод”.

“Ніколи б я не зробив кроків, які змінюють наші погляди на територіальну цілісність, наші погляди про наш авторитет. Я б ніколи і ні за яких обставин не підписав харківських угод. Я б в міжнародних умовах чітко визначив, що я хочу, і сказав би про це своєму народу. Я б не робив те, що принижує нашу країну, обмежує і ставить під питання її цілісність – те, що загрожує її державності. Ніколи”, – сказав він.

Зміцнити українську незалежність можна, за словами Кравчука, завдяки впровадженню реформ. Без цього Україні не розвиватися.

“Це не означає, що ми втратимо незалежність. Ні, ми, можливо, будемо продовжувати залишатися незалежними, але дуже примітивними і слабкими в очах світу. Не можна зупинятися, потрібно реформувати країну, міняти життя людей на краще”, – вважає Кравчук.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.