Новини України. 23 серпня. В Україні існує три різні країни з випадковими людьми в політиці. Саме тому за 20 років незалежності ми “маємо те, що маємо”.

Кравчук пояснив, чому "маємо те, що маємо"

Про це сказав сам автор знаменитої фрази, екс-президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю ЛІГАБізнесІнформ.

“В нашій державі є три країни. Одна країна – більшовитіко-совєтіко. Інша – “щирі українці”, які хочуть тільки, щоб все було по-українськи, і не думають про те, що ми частина глобалізованого світу, частина величезної цивілізації. І є Україна, яка живе сучасними стандартами, має уявлення про те, що таке демократія, що таке верховенство права і так далі. Територіально у нас відбувається те ж саме: є Крим, а є Львів”, – вважає Кравчук.

Проте, за його словами, це не найголовніша проблема. Гіршим ніж розбіжності в ідеології є випадкові люди в політиці, яким все одно, що робиться з Україною.

“На жаль, є люди, які абсолютно випадково прийшли в політику. Вони не готові – ні теоретично, ні практично, ні духовно, ні ментально. Для них ця країна не є щось рідне, близьке. Для них Україна і не мати, і не батько, не земля, без якої жити не можна. Для них, на превеликий жаль, це місце, де можна заробити великі гроші. І, звичайно ж, в таких умовах не можна говорити про створення єдиної нації, народу, який готовий постраждати, якщо потрібно, заради незалежності. Політики цих людей розділяють, а потім на цьому живуть, мають владу і багатіють”, – розповів Леонід Кравчук.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.