Новини України. 12 серпня. Народний депутат України Наталія Королевська (БЮТ-Батьківщина) вимагає побачення з Юлією Тимошенко, щоб переконатися в умовах її утримання в СІЗО.

Наталія Королевська
Королевська хоче навідатися до Тимошенко

«Поки рішення про звільнення Юлії Тимошенко не прийняте, я вимагаю негайного доступу до слідчого ізолятора, де знаходиться наш лідер.

Я хочу особисто переконатися, що для неї створеноі нормальні умови проживання, які не підірвуть її здоров’я і хочу передати слова підтримки від народу», – цитує Королевську її прес-служба.

Депутат також заявила, що має намір продовжити свої регіональні поїздки для того, щоб розповідати людям про несправедливість суду над Ю. Тимошенко.

«Я продовжую свої регіональні поїздки, і в кожному регіоні я буду доносити до десятків тисяч людей несправедливість рішень суддів», — сказала вона.

Н. Королевська назвала відмову Апеляційного суду Києва розглядати по суті скаргу Ю. Тимошенко на її арешт «ще однією темною плямою на обличчі влади».

«Напівзакритий режим засідання, відсутність на ньому самої Юлії Тимошенко ще раз доводить ангажованість суддівського корпусу», — заявила депутат.

Як повідомлялося, посольство США в Україні досі чекає дозволу Печерського районного суду Києва на відвідування американськими дипломатами екс-прем’єр міністра Юлії Тимошенко в СІЗО.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.