Новини світу. 15 серпня. Компанія Google офіційно оголосила про досягнення угоди з компанією Motorola Mobility про її майбутню покупку.

Hello Google Moto!!!

Google придбає Motorola Mobility за $12,5 мільярдів ($40 за акцію). Ціну ще мають схвалити офіційні інстанцій в США та Євросоюзі, а також акціонери Motorola Mobility. Повністю перехідні процеси планується завершити наприкінці цього-початку наступного року.

У той же час, Google зазначила, що Motorola Mobility продовжить використовувати Android на умовах ліцензування, а сама операційна система залишиться відкритою. Більше того, Motorola Mobility продовжить свою роботу в якості окремого бізнес-підрозділу і, цілком можливо, зміниться небагато, тільки фокус ще більше зміститься на Android. При цьому Google розраховує, що Motorola Mobility дозволить їй посилити екосистему Android і підвищити конкурентоспроможність в галузі мобільних обчислень, пише ferra.

Нагадаємо, мобільний підрозділ Motorola працює окремо як незалежна компанія Motorola Mobility з січня поточного року. Інша компанія – Motorola Solutions – займається бездротовим обладнанням. Останнім часом Motorola Mobility зосередилася, в основному, на випуску мобільних пристроїв під управлінням операційної системи Android, що дозволило їй дещо оговтатися від кризи.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.