Новини світу. 5 серпня. Результати Mercedes GP в цьому сезоні не відповідають планам команди і побажанням вболівальників.

Росс Браун: Mercedes GP йде правильним шляхом

Після 11-ти Гран Прі команда поступається лідерам понад триста очок у Кубку конструкторів, але Росс Браун впевнений в тому, що Mercedes GP рухається у вірному напрямку.

“Ми працюємо в дуже напруженому темпі, аналізуємо ситуацію після кожної гонки і поступово рухаємося вперед. Очевидно, ми прогресуємо не так швидко, як хотіли б, але конкуренція серед найсильніших команд в цьому році дуже велика, вони роблять все можливе, щоб отримати перевагу, а ми намагаємося їх наздогнати”, – розповідає Росс Браун.

“Якщо говорити про середній час на колі, що враховує гуму, кількість палива і інші подібні фактори, ми скоротили відставання, але цього недостатньо. Ми відстаємо від суперників приблизно на шість місяців, якщо б цього відставання не було, все могло виглядати інакше. Зараз ми намагаємося компенсувати ці втрати”, – додав він.

За словами Брауна, є деякі рішення, які сьогодні команда б виконала інакше, зокрема не приділили належної уваги концепції “видувного” дифузора і особливостям роботи вихлопної системи. Команда намагалася оптимізувати машину без цих рішень, що позначилося на виборі центру ваги.

“Зараз команда проводить реструктуризацію. Щоб збільшити штат, потрібно змінити структуру, і ми домоглися серйозного прогресу, запросили Боба Белла, який посилив команду. Ми набираємо співробітників і наближаємося до межі, дозволеної угодою про обмеження витрат, тоді як суперники змушені проводити скорочення, щоб відповідати цим правилам”, – розповів Росс Браун.

За матеріалами f1news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.