Новини світу. 26 серпня. Рівно рік тому, 26 серпня 2010 року, Макс Левчин, який був одним з засновників платіжної системи PayPal, отримав посаду віце-президента з розробки в компанії Google.

Макс Левчин
Макс Левчин

За кілька тижнів до цього призначення Google придбала за $182 мільйони розробника соціальних ігор компанію Slide, керівником і засновником якого був Макс.

Тоді очікувалось, що придбання Slide допоможе Google у створенні власної соціальної мережі, яка тоді часто фігурувала під робочою назвою Google Me.

Однак вчора стало відомо, що Google прийняв рішення про закриття компанії Slide, в результаті й Макс Левчин також покине Google. Окремі проекти, що розвивались в рамках Slide будуть закриті протягом ближчих кількох місяців, а більша частина команди Slide перейде працювати напряму в Google.

Родом Макс Левчин з Києва. В 1991, коли йому було 16, його сім’я отримала політичний притулок в США. Свої перші великі гроші Левчин заробив в 2002 році, коли eBay придбала платіжну систему PayPal за $1,5 млрд. Максові, як одному зі співзасновників належало тоді 2,3%, і він отримав в результаті поглинання близько $34 млн.

У 2004 Левчин запустив власний стартап Slide, головна розробка якого був сервіс зручного відображення великої кількості фотографій для користувачів соціальної мережі MySpace. Пізніше Slide переорієнтувався на створення соціальних сервісів для MySpace та Facebook.

Джерело Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.