Новини України. 13 серпня. Управління ритуальних послуг Київської міськадміністрації за результатами тендеру уклав ряд угод на послуги з організації похорону з комунальними підприємствами на суму 6310000 грн.

Укладено ряд угод на послуги в організації похоронів

“Ритуальна служба СКП Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування отримає 5910000 грн за поховання учасників бойових дій та інвалідів війни”, – зазначає видання “Наші гроші”.

Повідомляється, що ще 223 тис. грн підприємство отримає за поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання та громадян, від поховання яких відмовилися рідні і знайдених невпізнаних трупів.

Спеціалізоване КП Київський крематорій отримає 180 тис. грн за кремацію одиноких громадян, осіб без певного місця проживання та громадян, від поховання яких відмовилися рідні”, – підкреслюють у виданні.

Нагадаємо, в 2009 році Київрада ухвалила рішення, згідно з яким приватні компанії були усунені від виконання вищевказаних послуг. Ритуальні комунальні підприємства були призначені монопольними виробниками робіт. Антимонопольний комітет тоді відзначав недопущення подібних дій, які відразу привели до підвищення цін.
Крім того, в кінці червня управління ритуальних послуг Київської міськдержадміністрації оцінило мінімально можливу вартість похорону в чотири тисячі гривень.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.