Новини України. 18 серпня. Кабмін затвердив розпорядження про підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу “Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за 2010 рік.

Київ
Столиця - у списку найкращих міст України

За першою категорією населених пунктів найкращими містами визначили Київ та Харків. Їх нагородили перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів України I ступеня, повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Кабміну.

Дипломом II ступеня нагороджені Дніпропетровськ та Донецьк. На третьому місці – Одеса та Миколаїв.

За другою категорією населених пунктів кращими містами стали Вінниця та Івано-Франківськ. Їх нагородили перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів України I ступеня.

Міста Севастополь та Макіївка Донецької області посіли друге місце. Дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня нагороджені Чернівці та Полтава.

За третьою категорією населених пунктів кращими визнані Іллічівськ Одеської області та Енергодар Запорізької області. Кабінет Міністрів України дипломом II ступеня нагородив Тростянець Сумської області та Калуш Івано-Франківської області.

Міста Умань Черкаської області, Червоноград Львівської області та Алчевськ Луганської області нагороджені дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.