Новини України. 15 серпня. Під виглядом модельно-продюсерського агентства у столиці розводять людей на великі суми грошей.

Батьки віддають гроші в надії зробити своїх дітей зірками

У Києві з’явився новий вид вимагання грошей. Під виглядом модельно-продюсерського агентства людей розводять на великі суми грошей.

Кілька місяців тому в столиці з’явилася компанія, яка пропонує молоді ролі в новому серіалі. Щоправда, юні актори спочатку повинні заплатити за портфоліо (серію фотографій) 1 тис. євро. Батьки віддають гроші в надії зробити своїх дітей зірками, але так і не отримують ролей у серіалах.

«По радіо ми почули, що проводиться відбір дітей на ролі у новому молодіжному серіалі. Ми зателефонували за вказаним телефоном, записалися, і вже на наступний день прийшли в шикарний офіс в центрі», – розповіла мати 13-річної Ірини.

Спочатку жінку попросили заповнити анкету, в якій детально описати місце проживання, телефони батьків, а також ріст, вагу, колір очей і акторський досвід дитини. Потім мама з дочкою вирушили на сам кастинг, який тривав всього 15 хвилин.

«Її сфотографували і попросили відповісти тільки на одне питання: «Де за кордоном ти відпочивала?» Це мене дуже здивувало. А після нам сказали, що зателефонують протягом 5 днів, а якщо ні, значить, дочку не відібрали для зйомок», – каже мама.

Вже на наступний день жінці подзвонили і запросили в офіс підписати контракт.

«Ми приїхали, і дочці влаштували повторний кастинг. Продюсер говорила, що дитині потрібно поміняти зачіску, давала поради, але в основному хвалила. Після до мене підійшли і сказали, що також потрібно зробити портфоліо, вартість якого 1 тис. євро (ринкова ціна – 200 євро). При цьому суму гонорару за один день дочки обіцяли 6 тис. грн.», – каже мама.

Коли жінка заявила, що таких грошей у неї немає, помічниця продюсера запропонувала менш дорогу фотосесію – за 5 тис. грн., але при цьому попередила, що фотографувати дитину потрібно тільки тут, так як фото інших майстрів не підходять.

«Але коли я почала шукати в інтернеті якусь інформацію про цю компанію, натрапила на численні форуми, де такі ж, як і я, платили за зйомки, а потім їх просто кидали», – каже Ірина.

У міліції кажуть, що з подібними «розводами» до них поки ніхто не звертався, але всім постраждалим радять написати заяву про шахрайство.

«Потрібно, щоб батьки зверталися в міліцію, написали заяву про шахрайство такий контори, і ми проведемо перевірку. Звичайно, краще якщо у батьків на руках буде аудіо-або відеозапис, де їм гарантують, що дитина стане актором після даної фотосесії. Але якщо навіть немає записів, але заяви в міліцію будуть масово подавати, то міліція порушить кримінальну справу», – сказав нам начальник ЦГЗ київської міліції Володимир Поліщук.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.