Новини технологій. 1 серпня. В Китаї з’явився клон iPhone 5, тоді як справжній смартфон Apple п’ятого покоління має вийти тільки у вересні або навіть в жовтні (згідно з недавніми чутками).

iPhone 4
Китайці випередили Apple

Китайські виробники взяли за основу для свого пристрою попередню інформацію про iPhone 5. Модель дійсно намагається бути схожою на рішення від Apple: на її задній стороні видно логотип з надкушеним яблуком і напис iPhone 64 ГБ. Залишається сподіватися, що вона відображає реальний стан справ і справжній об’єм вбудованої пам’яті апарата.

Корпус “клонофона” виконаний з пластика і відрізняється дуже невеликою товщиною – всього лише 7 мм. Судячи з фото, передбачена вбудована камера зі спалахом на задній стороні, хоча і невідомо, якого саме розрішення. З інших особливостей пристрою згадується MP3 плеєр і бездротовий зв’язок Wi-Fi. При всьому цьому, апарат працює на базі програмної платформи, в основі якої лежить JAVA, це навіть не Android, на якій побудовані деякі клони iPhone. Зате і ціна у фальшивого iPhone 5 складає лише 699 юанів, тобто близько $108.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.