Новини України. 19 серпня. Народний суд присяжних засудив суддю Печерського райсуду Кірєєва до 15 років позбавлення волі і визнав його ворогом народу.

Родіон Кірєєв
Народ засудив Кірєєва

Відповідне рішення було одноголосно ухвалене 12-ма присяжними і оголошене після завершення процесу, який відбувався у наметовому містечку опозиції на Хрещатику, передає прес-служба “Батьківщини”.

Народні судді постановили, що цей вирок вступить у дію “після звільнення України від злочинного режиму”.

Суддю Кірєєва визнали винним у вчиненні наступних злочинів: порушення права на захист; незаконний арешт; винесення завідомо неправосудної постанови; перешкоджання діяльності державного діяча; порушення права на розгляд справи незалежним судом.

Крім того зазначалося, що недопущення суддею Кірєєвим лікаря до Юлії Тимошенко можна кваліфікувати як застосування тортур.

У свою чергу захисники Кірєєва наполягали на його невинуватості, оскільки він діє за вказівкою інших осіб, зокрема, президента Януковича, керівника АП Льовочкіна, Генпрокурора Пшонки, його заступника Рената Кузьміна, йдетьсяв повідомленні.

На думку обвинувачення та свідків у народному суді, підтвердженням того, що Кірєєв не ухвалює самостійних рішень, є той факт, що він постійно оголошує перерви у судових засіданнях для отримання вказівок при розгляді простих клопотань, по яким можна ухвалювати рішення безпосередньо у залі суду.

Захисники Кірєєва також підтвердили, що суддя призначає судові засідання щодня, щоб встигнути оголосити вирок Юлії Тимошенко до Дня Незалежності.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.