Новини України. 8 серпня. Родіон Кірєєв не задовольнив клопотання сторони захисту щодо скасування міри запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Родіон Кірєєв
Кірєєв не хоче відпускати Тимошенко

“Суд не вбачає підстав для скасування запобіжного заходу, і тому у задоволенні клопотання захисника відмовити”, – зачитав постанову суду Родіон Кірєєв, повідомляє сайт Юлії Тимошенко

Суддя послався на те ж саме обґрунтування, яким ухвалювалося рішення про взяття Юлії Тимошенко під варту, тобто зневагу до суду, порушення порядку розгляду справи, відмову у наданні інформації щодо місця проживання тощо.

Як відомо, своє клопотання адвокат обґрунтував тим, що його підзахисна не ухиляється від жодних процесуальних дій. “Юлія Тимошенко не ухиляється від судового слідства та виконує всі обов’язки, передбачені КПК.

На виконання Європейської конвенції з прав людини прошу скасувати запобіжний захід про взяття під варту з достатніх підстав для його скасування”, – заявив Юрій Сухов у судовому засіданні.

“Вважаю, що застосований найбільш суворий щодо Юлії Тимошенко захід є необґрунтованим і не відповідає нормам національного і міжнародного законодавства.

Моєю підзахисною жодного разу з моменту застосування до неї запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд не було порушено обмежень щодо місця свого проживання, окрім відвідування міста Брюссель з дозволу слідчого”, – констатував захисник Юлії Тимошенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.