Новини України. 23 серпня. Лідер “За Україну!” не бачить причин для гумору в День незалежності.

В'ячеслав Кириленко обурений ставленням влади до Незалежності

Лідер партії “За Україну!” В’ячеслав Кириленко не готовий грати в футбол з владою. Так він прокоментував заяву радника президента Ганни Герман про те, що вона хотіла б організувати до Дня Незалежності футбольний матч між представниками опозиції і влади.

“Який футбол?! У країні політичні репресії. Коли будуть вирішені всі проблеми, особливо політичні та соціальні, тоді можна і в футбол з владою зіграти. Мені гірко, що на такі серйозні виклики, які стоять перед Україною, при владі залишилися відповіді тільки такого сорту. Це означає, що сказати нічого, і що опозиція абсолютно права, викриваючи її”, – сказав політик.

Кириленко здивований заявою Герман про те, що потрібно трохи з гумором ставитися до офіційних заходів до річниці Незалежності.

“Ще більше, ніж пропозицією зіграти у футбол. Оскільки для мене кожна річниця незалежності – це не гумор. Я її особисто виборював ще зі студентських років. Тому ставлення, яке демонструє нинішній президент скасуванням параду, державного рівня урочистостей, мене дивує і ображає . Це означає, що йому, на жаль, не дорога незалежність цієї країни”, – зауважив він.

Кириленко розповів, що Комітет опору диктатурі був в Київдержадміністрації.

“Нам повідомили, що в Києві немає місця для опозиції. Тобто громадяни України не можуть реалізувати своє конституційне право на проведення мітингів і зборів. Тому що хтось вважає, що всі площі зайняті. Я думаю, ми доведемо, що в Києві є вільні площі і вулиці”, – додав політик.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.