Новини світу. 4 серпня. Дружина принца Вільяма Кетрін Міддлтон пройшла особливий “курс молодого бійця” в рядах британських військ особливого призначення.

Кейт Міддлтон пройшла курс молодого бійця

Як повідомляє преса, програму, підготовлену ​​військовими для 29-річної герцогині, можна порівняти за інтенсивностю з тренуваннями бійців спецназу, повідомляє The Telegraph.

Герцогиня Кембриджська вважає, що заміжжя зробило її “мішенню номер один” для терористів. Саме тому королівська особа вирішила пройти курси самооборони в рядах британських збройних сил.

Тренування, які, за словами Кетрін Міддлтон, були “неймовірно важкими” як з фізичної, так і з моральної точок зору, насправді, є звичайною практикою для членів королівської сім’ї, дипломатів та інших британських VIP-персон, зазначає The Telegraph.

Всі високопоставлені чиновники Англії проходять обов’язкові “курси молодого бійця”, на яких їх вчать, що потрібно робити, опинившись в заручниках у терористів або в епіцентрі якої-небудь надзвичайної ситуації.

Крім того, до програми курсів, які можуть тривати не один місяць, входять спеціальні заняття з психології, на яких вчать, як поводитися під тиском, не боятися погроз і навіть катувань.

Свого часу курси спецпідготовки в лавах військ особливого призначення пройшли всі члени британської королівської сім’ї, включаючи королеву і принців Вільяма і Чарльза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.