Новини футболу. 26 серпня. Відео. Карпати вилетіли з Ліги Європи. Повторення минулорічного успіху не вдалось.

Карпати вилетіли з ЛЄ

Після поразки з рахунком 0:2 у Греції, зелено-білі звели вдома внічию матч з ПАОКом.

Хоче, львів’яни були близькі до успіху. Наприкінці першого тайму іспанський нападник Карпат Лукас реалізував пенальті і вивів господарів вперед.

Однак у другому таймі Карпати не змогли розвинути успіх. Натомість ПАОК зрівняв рахунок завдяки голу Балафаса.

Карпати — ПАОК — 1:1 (1:0)

Голи: Лукас (45) — Балафас (65)

«КАРПАТИ»: Богатінов, Балажіц, Голодюк (Кравченко, 34), Борха, Крістобаль (Пачеко, 74), Ощипко, Лукас, Батіста (Кополовець, 67), Ткачук, Федецький, Худоб’як.

ПАОК: Крешіч, Балафас, Георгіадіс, Малезас, Ліно, Фотакіс, Вієйрінья (Салпінгідіс, 84), Лазар (Цукалас, 88), Атанасіадіс (Робер, 90), Етто, Аріас.

Попередження: Лукас, 40, Федецький, 45+1, Ткачук, 54, Борха, 89 – Георгіадіс, 24, Малезас, 40, Балафас, 44, Етто, 45.