Новини світу. 1 серпня. Лівійський лідер Муаммар Каддафі звернувся по допомогу до західних піарників.

Каддафі звернувся до західних PR-компаній

Електронні листи, підписані представником Міністерства інформації Лівії Алі Дарвішем, отримали піар-агентства в Лондоні і Нью-Йорку.

В листах пропонується зайнятися виправленням іміджу Лівії. Робота включає взаємодію зі ЗМІ, зв’язки з громадськістю і “щоденне усунення конфліктних ситуацій в ЗМІ і піар-секторі”.

“Наша позиція спирається на моральну, політичну і юридичну логіку і є основною позицією незалежної народної держави Лівії. Ми також маємо докази нашої правоти як у письмовій формі, так і у вигляді аудіо- і відеозаписів”, – йдеться в листі лівійського міністерства.

Автори листа також пропонують компаніям оформити угоду через третю особу, щоб прискорити процес. Як видно, таке зауваження викликано тим, що і Великобританія, і США підтримують лівійських повстанців, і будь-якій компанії з цих країн було б досить складно надати піар-послуги Муаммару Каддафі.

Справжність листа виданню New York Post підтвердили співробітники дипломатичної місії Лівії в Нью-Йорку. На думку співробітника нью-йоркській піар-компанії 5WPR, шанс, що будь-хто погодиться виконати запропоновану роботу, вкрай невисокий.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.