Новини України. 13 серпня. Постановою від 8 серпня затверджується перелік виробів медичного призначення, операції з поставки яких звільняються від ПДВ.

Кабмін скасував ПДВ на стоматологічні матеріали

Кабінет міністрів скасував податок на додану вартість на стоматологічні матеріали для пломбування зубів і інші вироби медичного призначення. Про це сказано в постанові №867 від 8 серпня.

Цим документом затверджується перелік виробів медичного призначення, операції з поставки яких звільняються від ПДВ.

Зокрема, до переліку таких виробів входять вата, марля, бинти, стоматологічні матеріали для пломбування зубів і встаткування, апарати для виміру тиску, ендоскопи, різні типи сосок і аналогічні вироби для дітей, пелюшки, підгузки, скло для окулярів, що коригують зір, інвалідні візки, оболонкові контрацептиви (презервативи), серцеві стимулятори, пристрої ортопедичні й низка інших виробів.

Нагадаємо, на початку серпня Кабмін скасував ПДВ на імпорт памперсів.

У червні Кабмін постановою №785 виключив з переліку виробів медичного призначення, операції з поставки яких звільняються від ПДВ, презервативи, а також пелюшки й памперси.

Дані зміни були внесені відповідно до Податкового кодексу, що набув чинності з 1 січня.

Поставка презервативів і памперсів була звільнена від ПДВ постановою Кабміну від 17 грудня 2003 року №1949.

9 серпня прем’єр-міністр Микола Азаров відзначив необхідність розвитку вітчизняного виробництва презервативів і памперсів.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.