Новини світу. 18 серпня. Тисячі жителів Мадрида зібралися в центрі міста на знак протесту проти візиту папи римського Бенедикта XVI.

Папа Римський Бенедикт VXI
Іспанці не хочуть бачити у себе Папу

На думку демонстрантів, поїздку понтифіка оплачує держава за рахунок їхніх грошей, в той момент, коли Іспанія переживає економічну кризу.

Папа Римський прибуде до Мадрида в четвер для участі в зустрічі молодих католиків, на яку з’їхалися сотні тисяч молодих людей з 170 країн.

«Ми не обурені візитом папи … Ми, скоріше, незадоволені його фінансуванням громадськими грошима, в той момент, коли необхідно скорочувати урядові витрати », – заявив один з протестуючих.

Зіткнення з поліцією почалися після того, як демонстранти спробували перетнути площу Пуерта-дель-Соль і пройти маршем по вулицях міста. Протестуючі обкидали поліцейських камінням і пляшками.

Організатори заявляють, що візит Бенедикта XVI «нічого не буде коштувати» для платників податків, так як захід проводиться за рахунок коштів самих паломників. За їхніми словами, за допомогою візиту Папи в економіку Іспанії надійдуть близько 100 млн. Але протестуючі впевнені, що саме цю суму іспанська влада заплатять за візит Бенедикта XVI. Проте уряд відмовився оприлюднити вартість візиту понтифіка.

Джерело Газета.Ру