Новини України. 26 серпня. Завідувач кафедри діабетології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, професор Борис Маньковський запевнив у тому, що сьогодні інсулін в Україні є доступним для кожного.

Інсулін, ліки
Інсулін доступний

“Інсуліни доступні зараз усім людям, що страждають на цукровий діабет. Забезпечення інсуліном, нехай навіть з маленькими проблемами, але здійснюється і здійснюється безкоштовно.

Більшість пацієнтів отримують людський інсулін, деякі отримують інсулінові аналоги”, – зазначив Борис Маньковський.

Він також наголосив, що затримки тендерних закупівель, що мали місце декілька місяців тому, не позначились на забезпеченні хворих інсулінами.

“Ми чули, що декілька місяців тому були затримки із проведенням, так званих, тендерів, але це не відобразилось, маю надію, на забезпеченні інсуліном людей, оскільки все таки (пацієнти – Ред.) отримують інсулін з відповідних запасів, тому інсулін на сьогодні є”.

Що ж стосується виробників, то, за словами експерта, в Україні представлені інсуліни практично всіх провідних виробників, а тому у інсулінозалежних є вибір.

“Також хотів би сказати, що інсулін виробляється і українськими виробниками. В Україні на сьогодні два виробника інсулінів – це завод “Фармак” і завод “Індар”, який також виробляє людський інсулін.

Тому, звичайно, є певний вибір. Є різні види інсулінів і за виробниками, і в залежності від ефективності дії, і в залежності від способу введення”, -додав Борис Маньковський.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.