Новини технологій. 18 серпня. Компанія IBM оголосила про досягнення успіху в розробці процесорів, здатних імітувати розумові процеси людського мозку.

IBM розробила "розумні" процесори

Нові чіпи здатні аналізувати дані, створювати гіпотези, запам’ятовувати результати і вчитися на них. Як повідомляє сайт ITProPortal, компанія IBM оголосила про те, що компанія розробила унікальні комп’ютерні чіпи, які здатні аналізувати, розуміти і інтерпретувати дані, імітуючи розумові процеси людського мозку.

IBM вже розробила два нових чіпи, які функціонують на базі нових обчислювальних технологій, і здатні аналізувати дані, створювати гіпотези, запам’ятовувати результати і вчитися на них, багато в чому так само, як це робить людський мозок.

Згідно з інформацією, у нових чіпах застосовуються напрацювання в галузі нанотехнологій, нейротехнології і надшвидких обчислень. На даний момент дослідникам вдалося домогтися від процесорів успіхів у проходженні лабіринтів, грі в теніс, а також в розпізнанні та аналізі даних.

«Ці чіпи є ще одним значним кроком в еволюції комп’ютерів від калькуляторів до систем, які самі вчаться, і ознаменовує початок нового покоління комп’ютерів та їх застосування в областях бізнесу та науки», – заявив Дамендра Модха керівник проекту в IBM Research.

За матеріалами Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.