Новини світу. 19 серпня. Компанія Hewlett-Packard має намір припинити випуск мобільних пристроїв на основі операційної системи webOS.

HP капітулює з ринку мобільних пристроїв

HP також думає про виведення підрозділу Personal Systems Group (PSG), яке займається мобільними пристроями, комп’ютерами та цифровими розважальними системами в окремий підрозділ. Однак, на це піде досить багато часу – близько 12-18 місяців. Крім того, HP продовжить роботу з самою операційною системою webOS і, можливо, буде ліцензувати її іншим компаніям, а ось самі пристрої вирішила більше не виробляти.

Нагадаємо, HP придбала розробника даної платформи, компанію Palm, в минулому році. З тих пір під брендом HP були представлені пара webOS смартфонів – HP Pre 3 та Veer, а також планшет HP TouchPad. Проте, вони, мабуть, так і не стали успішними, тому вирішено припинити їх випуск.

Продажі HP TouchPad в США показали дуже слабкі результати. Крупній американській роздрібній мережі Best Buy довелося двічі знижувати ціну на пристрої – спочатку на $50, а потім і на $100 – щоб підігріти інтерес покупців до них. За півтора місяці, які пройшли з початку продажів планшетів, Best Buy вдалося розпродати 25 000 одиниць з 270 000, відвантажених на склади.

За словами глави HP Лео Апотекера (Leo Apotheker), продажі мобільних пристроїв припинять до кінця четвертого кварталу. У зв’язку з цим, компанія переглянула фінансові очікування на наступні два квартали.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.