Новини світу. 8 серпня. Хакерська група Anonymous зламала сайт міністерства оборони Сирії і розмістила на ньому своє повідомлення.

Anonymous закликають народ повстати проти влади Сирії, яка вбиває людей

У посланні хакери закликали жителів Сирії та її армію повстати проти чинного в країні тиранічного режиму Башара Аль-Асада.

Хакерське угруповання Anonymous зламало сайт міністерства оборони Сирії і залишила на його головній сторінці послання сирійському народові.

У своєму повідомленні хакери закликали жителів Сирії повстати проти жорстокого режиму Башара Аль-Асада, а також закликали сирійську армію встати на захист свого народу проти тиранії і покарати тих, хто віддає накази вбивати жінок дітей і старих.

“Жодна зовнішня армія не завдала Сирії стільки шкоди, скільки завдав Башар Аль-Асад. Захистіть свою країну – повставайте проти режиму”, – завершили послання хакери Anonymous.

У верхній частині сторінки “хактівісти” розмістили посилання на відео, яке демонструє заворушення, випадки прояву громадянської несправедливості і акти агресії влади проти мирних жителів країни. У нижній частині сторінки були розміщені посилання на сайти та сторінки в соціальних мережах, де люди об’єднуються проти чинного сирійського режиму.

У коді сторінки також знайдений коментар, який свідчить про те, що безпосереднім автором злому став хакер, що ховається під ніком Poppy.

Акції протесту з вимогами відставки президента Башара Асада проходять в Сирії з кінця березня 2011 року. З середини липня урядові війська почали в масовому порядку застосовувати зброю проти протестуючих: влада використовує танки, БТР, гранати тощо. Кількість загиблих складає понад 2 тисячі осіб.

За матеріалами ruformator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.