Новини культури. 23 серпня. Восени цього року легендарні британці з групи “Smokie” вирушають в гастрольне турне по Україні. Музиканти виконають не тільки всесвітньо відомі хіти, а й нові пісні.

"Smokie"

Перший концерт відбудеться в Одесі (Палац спорту) 27 жовтня, потім у Києві (палац мистецтв “Україна”, вартість квитків 100-1200 грн.) – 29 жовтня, в Полтаві (зал “Листопад”) – 30 жовтня, Харкові (Палац спорту ) – 31 жовтня, Херсоні (Палац спорту) – 2 листопада., – повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Справжній успіх прийшов до “Smokie” тільки після виходу третього диска – альбом “Midnight Cafe” (1976) вивів ансамбль до вершин успіху завдяки таким пісням як “Something’s Been Making Me Blue”, “Wild Wild Angels”, “I’ll Meet You at Midnight “. Навздогін “Smokie” дали залп з ряду хіт-синглів, найбільш популярним з яких став “Living Next Door to Alice».

Першим солістом групи був Кріс Норман, який в 1982 році оголосив про початок сольної кар’єри і запропонував собі заміну – Алана Барта, який не лише вокальними даними, але і зовнішністю був дуже схожий на колишнього вокаліста групи. З ним група записала шість дисків, але в 1995 році під час чергового європейського турне гастрольний автобус потрапив в автокатастрофу, після якої Барт помер у лікарні. Відтоді і до теперішнього часу вокалістом групи є Майк Крафт.

У 1995 році “Smokie” випускають новий альбом “The World & Elsewhere”, який широко рекламується в світі і стає платиновим у Норвегії. Потім пішли успішні “Light A Candle” (1996), “Wild Horses” (1998), “Uncovered” (2000), “Uncovered Too” (2001), “On The Wire” (2004), “From The Heart” ( 2006), “Eclipse” (2008), “It’s Country Time” (2009) і найновіша робота групи – альбом “Take a Minute” 2010 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.