Новини політики. 25 серпня. Нинішній глава держави Віктор Янукович не має шансів на перемогу під час президентських виборів в 2015 році. Про це заявив лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко.

Гриценко не вірить у Януковича

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Громадянської позиції, політик зазначив: “Сподіваюся, що у нас це буде в 2015-му році, а не раніше, за туніським або якомось подібним шляхом. Думаю, що у Януковича немає шансів на другий термін “.

Що ж до майбутніх парламентських виборів, лідер Громадянської позиції розповів, що Партія регіонів ще не розподілила округи між своїми кандидатами.

“Вони поки засвічують на округах по кілька людей, збирають з них гроші на “соціальні потреби”, а вже потім будуть когось обирати одного. До того ж, проект майбутнього закону про вибори зараз направлений у Венеціанську комісію на експертизу. Європа тисне на Януковича, щоб за рік до виборів закон був прийнятий. Цілком може бути і так, що округів і зовсім не буде після вердикту Венеціанської комісії”, – повідомив Гриценко.

Сам же лідер Громадянської позиції йти на вибори по мажоритарному округу не збирається.

“Якщо голова партії йде на мажоритарний округ, то він партії дає сигнал, що сам у неї не вірить. Тому такий варіант виключений”, – підкреслив Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.