Новини світу. 15 серпня. Екс-президент СРСР Михайло Горбачов в інтерв’ю німецькому тижневику Der Spiegel заявив, що правляча партія в Росії все більше схожа на КПРС і тягне країну у минуле.

Путін тягне країну у минуле

“Вони тягнуть нас у минуле, в той час як країна гостро потребує модернізації”, – цитує Deutsche Welle інтерв’ю Горбачова, приурочене до 20-ї річниці серпневого путчу в СРСР.

Щодо майбутніх у березні 2012 року президентських виборів в Росії колишній радянський лідер висловився проти повернення Володимира Путіна в президентське крісло. За його словами, прем’єр зацікавлений в тому, щоб залишатися при владі, “але не для того, щоб вирішувати нагальні проблеми”.

“З думкою народу ніхто не рахується, а всі партії – це всього лише маріонетки в руках правлячого режиму”, – підкреслив політик.

Горбачов уже не перше обрушується з жорсткою критикою на правлячий режим. Наприкінці липня в інтерв’ю радіостанції “Ехо Москви” Горбачов говорив про те, що “Єдина Росія” і “Народний фронт” Путіна тягнуть країну назад.

У день свого 80-річчя в інтерв’ю “Інтерфаксу” він заявив, що нинішня влада обмежує громадянські права і свободи і нічого не робить для народу. Також він назвав зарозумілістю заяви Володимира Путіна і Дмитра Медведєва про те, що вони самі вирішать, хто має йти на вибори. А в лютому в інтерв’ю британському телеканалу Sky News Горбачов заявив, що Путін піде на вибори в 2018 році, а не в 2012.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.