Новини технологій. 3 серпня. Соціальна мережа від пошукового гіганта Google+, запущена в режимі тестування 28 червня, вже має 25 мільйонів користувачів.

Google vs Facebook
Google+ продовжує наступ на Facebook

Про це йдеться в дослідженні проведеному comScore.

Користувачі також проводять в соцмережі достатньо багато часу, що також є хорошим сигналом для Google.

Станом на 24 липня Google+ відвідали 25 мільйонів унікальних користувачів, не враховуючи мобільних телефонів, передає Mashable.com.

Нова соціальна мережа назбирала таку кількість прихильників швидше. ніж це зробили Twitter, Facebook і MySpace. Проте аудиторія останніх є значно більшою сьогодні ніж в Google (Facebook зокрема в 30 разів випереджає Google+ за кількістю аудиторії).

Згідно з останніми показниками, кількість користувачів Google+ за останній тиждень липня (з 23 липня) впала на 3%, порівняно з попереднім тижнем.

Проект Google+, запущений інтернет-компанією Google для суперництва з лідерами ринку Facebook і Twitter, поки значно випереджає конкурентів за темпами зростання користувацької бази. За даними дослідників, попередньої позначки в 20 мільйонів користувачів Google+ досягла в 43 рази швидше ніж Twitter і в 48 разів швидше Facebook’a.

Для залучення нових користувачів в свою соцмережа Google збирається активно розвивати її можливості. За неофіційною інформацією, компанія готує спеціальний тип акаунтів для корпоративних користувачів і працює над інтеграцією Google+ з Gmail. Крім того, за інформацією низки джерел, соцмережа розробляє механізм верифікації акаунтів знаменитостей, щоб привернути на сайт їх численних шанувальників.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.