Новини світу. 7 серпня. Більше тисячі музикантів і танцюристів з різних країн світу стали учасниками 61-го Королівського фестивалю військових оркестрів (The Royal Military Tattoo) в Единбурзі.

The Royal Military Tattoo проходить на фоні Единбурзького замку

Найбільш незвичайними виступами цього року можна вважати голландських військових музикантів на велосипедах і “танцюючий” оркестр бразильського військово-морського корпусу (Brazilian Marine Corps Band).

Голландський велосипедний полк створений в 1917 році. І сьогодні оркестр зберіг форму часів Першої світової війни, а їх велосипеди виглядають як справжній антикваріат. Такий виступ вимагає не тільки гарного володіння музичним інструментом, а й по-справжньому еквілібристичної підготовки. Найскладніше – барабанщику, так як у нього повинні бути вільні обидві руки. Щоб забезпечити собі свободу дій, педалі він крутить за допомогою складного механізму: спиць, які з’єднують педалі і його лікті.

Учасники оркестру бразильського військово-морського корпусу (Brazilian Marine Corps Band), який цього року вперше бере участь у Королівському фестивалі, грали на музичних інструментах і одночасно виконували національні танці.

Military Tattoo є найбільшим таким  шоу в світі і проходить в історичному центрі міста, біля підніжжя головної визначної пам’ятки – Единбурзького замку. Статус “королівського” шоу отримало в 2010 році, коли відзначало своє 60-річчя.

Кожне шоу фестивалю, який йде три тижні з 5 по 27 серпня, відкривається окремою фанфарою на честь нового амфітеатру, встановленого біля підніжжя замку.

ВІДЕО

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.