Новини світу. 5 серпня. Аналітики Goldman Sachs Group Inc. підвищили тримісячний прогноз цін на кукурудзу на 25% після незвичайної спеки на Середньому Заході США.

Пшениця
Пшениця подорожчає

Експерти переглянули свій прогноз, підвищивши його до $7,35 за бушель з $5,9 за бушель місяцем раніше. Піврічний прогноз цін підвищено до $7,35 з $5,75 за бушель.

Прогнози цін на пшеницю і сою також переглянуті. Тепер експерти вважають, що бушель пшениці через три місяці буде коштувати $7,5, а сої – $13,75. Таким чином, прогнози підвищені на 27% і 5,8% відповідно.

Перегляд прогнозів послідував через місяць після того, як аналітики банку знизили свої очікування щодо зростання запасів зерна і збільшення посівних площ. На думку Goldman Sachs Group Inc., сільськогосподарські продукти будуть дорожчати через недостатній обсяг поставок.

На біржі Чикаго кукурудза за останні три дні подешевшала на 3,6% через побоювання, що уповільнення темпів зростання світової економіки може негативно позначитися на попиті на зерно, інші продукти харчування, а також паливо.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.