Новини України. 1 серпня. Голова Гадяцької райдержадміністрації Володимир Беседа придбав собі чорний джип класу люкс Toyota Higlander.

Глава Гадяцького району купив собі Тойоту за 500 тисяч гривень (фото Новини Полтавщини)

За даними офіційного представництва центру “Toyota” таке авто коштує близько 500 тис. грн.

Щоб придбати такий автомобіль, потрібно пропрацювати на посаді голови райадміністрації не менше 25 років. Нинішній голова не пропрацював на цій посаді і року.

Як повідомляють працівники адміністрації, на роботу на джипі голова приїжджає дуже рідко, адже у робочий час віддає перевагу службовому автомобілеві.

Щоб підтвердити інформацію, журналісти поїхали до будинку, де проживає Володимир Беседа. Біля хати дійсно стояв автомобіль, а поруч із ним – будується величезний гараж.

Паралельно з цим будівництвом дружина голови адміністрації, що працює директором інтернату, будує за державний кошт на території школи басейн. Сусіди, які проживають поруч зі знатною родиною, говорять, що будматеріали на величезний гараж схоже взяті із державного кошика.

Громадськість Гадяцького району обурена тим, як поводить себе голова адміністрації, більшість стверджують, що більше ніколи не проголосують за “Партію Регіонів”.

Підприємці відверто порівнюють покупку із “покращенням Бесединого життя вже сьогодні”.

Декілька місяців тому, коли до голови адміністрації прийшла розгублена жінка просити грошей хворій дитині на операцію. Володимир Беседа, поклавши руку на серце, відповів, що отримує лише 2700 грн зарплати, тому й сам ледь зводить кінці із кінцями, пишуть “Новини Полтавщини”.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.