Новини України. 12 серпня. Троє Героїв України просять відпустити Юлію Тимошенко з-під арешту на поруки.

Юлія Тимошенко
Тимошенко хочуть взяти на поруки Герої України

Герой України, двічі Герой праці, заслужений шахтар, почесний громадянин Луганської області і міста Свердловська Володимир Мурзенко; Герой України, Герой Соціалістичної праці, кавалер знака Шахтарська слава трьох ступенів, почесний шахтар України Микола Скрипник та Герой України Віктор Бондарєв просять відпустити Юлію Тимошенко.

Про це йдеться заяві, підписаній трьома Героями України. «Ми вважаємо, що арешт відомого політичного діяча, голови опозиційної партії і екс-прем’єр-міністра України є безпідставним і неприпустимим для будь-якого демократичного, правового суспільства.

Позбавлення волі лідера ВО «Батьківщина» є політичною розправою діючої влади над опозицією, що порушує верховенство права, нівелює принципи справедливості та незалежності судочинства у нашій країні», — написали вони.

Герої також зазначили, що не хочуть, щоб в Україні замість демократії панував авторитарний режим. Звертаючись до судді Печерського райсуду Родіона Кірєєва, вони просять змінити запобіжний захід для Тимошенко і передати її на їхню особисту поруку.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва не став розглядати апеляцію захисту екс-прем’єра Ю.Тимошенко на постанову Печерського райсуду Києва про зміну запобіжного заходу екс-прем’єру з підписки про невиїзд на арешт від 5 серпня.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.