Новини світу. 26 серпня. Автогігант General Motors розпочне співпрацю з корейським виробником електроніки LG для розробки нової лінії авто, які працюватимуть на акумуляторах.

General Motors та LG домовилися про співпрацю

Таким чином GM хоче скоротити витрати для розробки електромобілів, пише WSJ з посиланням на джерело близьке до угоди.

Така співпраця є першою в цій галузі, коли виробник електроніки та автоконцерн працюватимуть разом для розробки дизайну та інженерної складової авто.

LG покриватиме близько половини вартості майбутнього портфелю електричних і гібридних автомобілів, а пізніше стане основним постачальником GM в усьому, що компанії виготовлятимуть разом.

Зараз підрозділ LG компанія LG Chem поставляє літієві батареї для гібридних Chevrolet Volt і Opel Ampera корпорації GM. Нова угода розширить співпрацю двох гігантів.

General Motors сподівається, що співпраця допоможе компанії збільшити конкурентоспроможність у сфері виробництва гібридних автомобілів, особливо на тлі вимоги влади США скоротити витрати палива.

У цьому місяці влада США оголосила про необхідність подвоїти економію палива, що, як вважають автовиробники і експерти, призведе у збільшення попиту на електрокари.

У рамках угоди, LG зможе продавати іншим компаніям технології, створені спільно з GM, що, в свою чергу, розширить вплив LG на світовому авторинку.

Newsmarket

http://online.wsj.com/article/SB10001424053111904787404576530353108167020.html?mod=europe_home#articleTabs_tab_quotes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.