Новини світу. 18 серпня. Австралійська пивоварна компанія Foster’s Group Ltd. повторно відкинула пропозицію про покупку від другого найбільшого в світі пивоварного концерну SABMiller Plc, назвавши її “дуже низькою”.

SABMiller
SABMiller не вдається поглинути австралійську Foster's

Напередодні SABMiller заявив, що звернеться безпосередньо до акціонерів з пропозицією про викуп їхніх акцій по 4,90 австралійських доларів за акцію або загалом за 9,5 млрд австралійських доларів ($10,1 млрд).

На думку Foster’s, запропонована ціна значно нижча від справедливої ​​вартості компанії.

“Це правильно. Можливо надалі вони отримають кращу ціну”, – цитує Reuters портфельного менеджера Tyndall Investment Management Крейга Янга.

Тепер британському концерну доведеться або підвищити пропозицію, або взагалі відмовитися від покупки. У червні рада директорів Foster’s відкинула первинну пропозицію SABMiller.

Розмови про можливе поглинання Foster’s почалися ще минулого, коли австралійська компанія оголосила про розділення на два бізнеси, пивоварний і винний.

Foster’s виробляє такі бренди бурштинового напою, як Foster’s, VB, Crown і Carlton Draught.

SABMiller plc виробляє пиво понад 150 торговельних марок, у тому числі Miller Genuine Draft, Pilsner Urquell, Grolsch та Peroni Nastro Azzurro. В Україні відомими також є бренди “Сармат” та “Velkopopovický Kozel”.

В останні роки у світовій пивоварній індустрії відбулося декілька важливих злиттів. У 2008 році бельгійська InBev придбала американський концерн Anheuser-Busch, створивши, таким чином, найбільшого в світі виробника бурштинового напою. Концерну Anheuser-Busch InBev належать такі бренди як Stella Artois, Beck’s і Bud Light.

За матеріалами Newsmarket, Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.