Новини культури. 25 сераня. Нову версію комедії Леоніда Гайдая “Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика” (1966 р.) планується зняти в рамках програми просування курортів Північного Кавказу.

"Кавказьку полонянку" осучаснять

Переговори про зйомки фільму вже ведуться з Федором Бондарчуком і його компанією “Главкіно”, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Ідеолог проекту – ВАТ “Курорти Північного Кавказу” (КПК), яке займається будівництвом п’яти гірськолижних курортів в Дагестані, Карачаєво-Черкесії, Кабардино-Балкарії, Адигеї та Північної Осетії.

При цьому, за інформацією джерела в уряді РФ, фільм планується окупити – перед знімальною групою поставлена саме така задача. Бюджет ще не затверджений, але сума буде в межах $ 3 млн.

Головним завданням, за словами замгендиректора КПК Ростислава Мурзагулова, стане просування Кавказу як туристичного місця.

“Ми хотіли б показати, що там можна спокійно відпочивати, і розвінчати негативні міфи про регіон”, – пояснює Мурзагулов.

За його словами, у фільмі не буде реклами готелів, “Курортів Північного Кавказу” чи якихось інших компаній.

“Важливо не опошлити геніальний фільм Гайдая і зробити якісне продовження”, – говорить він.

Моду на нове прочитання радянських хітів завів режисер і продюсер Тимур Бекмамбетов, який у 2007 році випустив на екрани продовження новорічної комедії “Іронія долі” з Сергієм Безруковим, Костянтином Хабенським і Лізою Боярською в головних ролях. При бюджеті $ 5 млн. у Росії та країнах СНД картина зібрала в прокаті більше $ 55 млн. У цьому році інший рімейк, фільм “Службовий роман. Наш час” режисера Сарика Андреасян, зібрав понад $ 14,5 млн. при заявленому бюджеті $ 5 млн. У Наступному році на екрани повинні вийти ще дві стрічки за мотивами радянських кінокартин – “Джентльмени удачі” Бекмамбетова і “Людина-амфібія” Юрія Мороза.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.