Новини технологій. 11 серпня. Браузер Google Chrome швидше завантажує звичайні веб-сторінки, ніж конкуруючі програми, повідомив техноблог TechCrunch із посиланням на дослідження компанії-розробника програмного забезпечення Compuware.

Chrome
Chrome - найшвидший

Фахівці Compuware вимірювали два показники – “сприйнятну” швидкість завантаження (поки користувач не побачить хоча б частину завантажується веб-сторінки) і “реальну” швидкість (час, необхідний для завантаження всієї сторінки).

Останні версії Chrome виявилися швидшими від конкурентів – середній час повного завантаження сторінки в Chrome 12 становить 3,43 секунди, що на півсекунди швидше від Firefox 5, який зайняв друге місце.

Браузери Safari 5 і Internet Explorer 9 відстали ще на півсекунди, однак попередні версії цих програм показали результати на десятки відсотків гірші від лідерів.

Фахівці Compuware підкреслюють, що їх дослідження відображає реальні користувальницькі завдання, тоді як розробники браузерів часто вдаються до синтетичних тестів, для швидкого проходження яких код програми іноді спеціально допрацьовується.

Розробники браузерів приділяють багато уваги підвищенню швидкодії своїх продуктів. Так, тестова версія Firefox 8 до липня 2011 року демонструвала швидкість завантаження сторінок на 20%, що перевищує показник актуальної версії Firefox 5.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.