Новини технологій. 24 серпня. Соціальна мережа Facebook спростить налаштування приватності.

Facebook спростить свою приватність

Щоб вказати, хто може дивитися ту чи іншу інформацію з його сторінки, користувачеві більше не потрібно йти в розділ налаштувань.

На сторінці профілю з’являться кнопки управління доступом. Натиснувши на таку кнопку, користувач може встановити обмеження на перегляд тих чи інших даних – наприклад, нового фотоальбому або поля “Рідне місто”.

Аналогічні установки можна застосувати до публікацій в стрічці новин. На сторінці профілю з’явиться кнопка “Переглянути профіль як …”. З її допомогою можна подивитися на свою сторінку “очима” іншого користувача.

Будуть змінені правила “розмітки” фотографій. Фотографія, на якій відзначили користувача, не з’явиться в його профілі до тих пір, поки він сам не затвердить цю позначку. Користувач зможе зняти чужі позначки з фотографій, які сам завантажив. Відзначати на фотографіях можна буде всіх користувачів Facebook, а не тільки друзів.

Користувачі Facebook отримають можливість вказувати своє місце розташування і уточнювати, хто знаходиться поруч з ними. Раніше ця функція працювала тільки в мобільному додатку Facebook, тепер вона буде доступна і у веб-версії.

Нововведення набудуть чинності в найближчі дні, як заявляє Facebook.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.