Новини світу. 3 серпня. Адміністрація соціального сервісу Facebook оголосила про запуск програми з пошуку та ліквідації “багів”.

Facebook платить півтисячі баксів за один баг

Тепер кожен охочий може взяти участь у пошуку помилок в сервісі і, у разі успіху, отримати грошову винагороду.

Найбільша соціальна мережа Facebook призначила нагороду за кожен виловлений “баг” у власній системі безпеки – ;500. Пропозиція недоступна лише жителям країн, на які накладено санкції США.

Згідно з офіційним блогом Facebook, оплачені будуть тільки ті “дірки”, які можуть скомпрометувати цілісність або безпеку особистих даних користувачів і самого сервісу.

Підлягають пошуку та знищенню в першу чергу помилки, пов’язані з крос-сайтовими скриптами, підробкою крос-сайтових запитів і віддаленим впровадженням коду. При цьому компанію не цікавлять помилки, пов’язані з додатками для Facebook, написаними іншими фірмами, “баги” корпоративного сайту Facebook, вразливості до DoS-атак, а також методики поширення спаму.

Facebook – не перша компанія, що пропонує подібне “сафарі”. Аналогічні пропозиції вже діють для продуктів Google і Mozilla. Відомо, що за пошук “дірок” в Chrome, Google платить від $500 до $1000. За чутками, особливо завзяті ентузіасти вже заробили по $10-15 тисяч, а один мисливець навіть $50 тисяч, пише Руформатор.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.