Новини світу. 21 серпня. Швейцарський еквілібрист Фредді Нок (Freddy Nock) піднявся на гору Цугшпітце, найвищий пік Німеччини, по тросу канатної дороги.

Фредді Нок піднімається на Цугшпітце

Висота гори над рівнем моря становить 2962 метра, а по канату Нок пройшов 914 метрів. Весь цей шлях він подолав без жердини-балансира.

Сходження зайняло у Нока 20 хвилин.

“Не можу сказати, що я готовий ще раз спробувати пройти цей шлях, принаймні без жердини. До того ж я вже зробив це, навіщо повторювати”, – заявив він, піднявшись на гору.

Як очікується, Нок подасть заявку на включення сходження до Книги рекордів Гіннесса.

Підйом на Цугшпітце – це лише перший етап рекорду, який Нок хоче встановити протягом найближчого тижня. За 7 днів еквілібрист намірений поставтити 7 рекордів. Зокрема, він пройде по канату над гірським озером шириною близько трьох кілометрів, розташованим на висоті 3800 метрів над рівнем моря, і проїде на велосипеді по канату, натягнутому в 50 метрах над землею, понад 100 метрів.

Як пише The Daily Telegraph, всі ці спроби поставити рекорди Нок зробить заради збору грошей для ЮНІСЕФ.

Як зазначено на сайті Нока, йому належить ряд рекордів, встановлених у 1998-2009 роках. Зокрема, він поставив рекорди з підйому на канатах, що перебувають під найбільшим ухилом, за швидкістю бігу по канату і по швидкості підйому. Крім того, Нок протягом рекордних 24 годин безперервно крутився в так званому “Колесі смерті” (Wheel of Death).

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.