Новини політики. 29 серпня. Директор агентства моделювання ситуацій Віталій Бала назвав Президента України Віктора Януковича та екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко політичними сіамськими близнюками, які не будуть існувати одне без одного.

Вони політичні сіамські близнюки

Таку думку він висловив під час прес-конференції.

За словами політолога, владі потрібна зміна спікерів.

“Вони набирали голоси і підтримку, коли були в контакті проти когось. Я років 2-3 тому говорив, що це думка має право на життя і сьогодні. Янукович і Тимошенко як політичні сіамські близнюки. Вони залежні один від одного. Якщо не буде Тимошенко, у нього (у Президента) будуть проблеми, йому ні з ким буде воювати”, – сказав Бала.

Він підкреслив, що якщо представники влади не хочуть щось робити для людей, то вони повинні з кимось воювати, а зараз їм немає з ким воювати.

Прикладом протистояння Тимошенко і Януковича можуть бути спроби екс-прем’єра подати до Печерського районного суду заяву про порушення кримінальної справи стосовно Президента України Віктора Януковича, який за часів свого прем’єрства в 2007 році пішов на невигідну газову домовленість з Росією.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.