Новини України. 25 серпня. Лікарі, які лікували покійного прем’єра Криму Василя Джрати, неправильно встановили його діагноз.

Джарти лікували не від тієї хвороби

Врятувати Джарти можна було ще напочатку хвороби, однак кримські медики не зуміли відразу розпізнати онкологічне захворювання і лікували його від виразки шлунка.

“Коли німецькі лікарі пояснили, що з ним, Джарти зняв міністра охорони здоров’я Криму, замінив всю медичну верхівку”, – повідомило джерело, яке непобажало назватися.

Один з провідних онкологів Інституту онкології та радіології АМН України пояснив, що “з медичної точки зору все “вкладається” в рамки протікання такого онкологічного захворювання, як рак”.

“У людини міг був тривалий уповільнений гастрит, на який він не звертав особливої уваги. А у людей влади це не рідкість (через стреси)”, – сказав лікар.

“Потім гастрит міг прогресувати в виразку, яка може” миттєво “переродиться в рак. Пухлинний процес в шлунку часто викликає найсильніші кровотечі, від яких врятувати людину складно (оскільки пухлини проростають в судини). Так помер Абдулов”, – додав медик.

За його словами, інтерпретувати операцію, яку робили Василю Джарти в Москві, складно.

“Але можна зробити висновок, що її все-таки ховають. Зазвичай інформація та цікаві моменти перебігу хвороби все-таки просочується (тим більше, коли людина відома). Може це роблять, щоб не породжувати штучних домислів і чуток, а може – через  політичні міркування”, – припустив онколог.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.