Новини України. 24 серпня. Донецький окружний адміністративний суд заборонив проводити ходу та мітинг у День незалежності України.

суд
У Донецьку заборонили проводити мітинги

Про це, як пише Остров, повідомила заступник голови Донецької облорганізації всеукраїнського товариства «Просвіта» Марія Олійник.

За її словами, суд розглядав позов Донецької міськради про заборону проведення заходів на День незалежності України організаціям, які подали заявки раніше.

Нагадаємо, що заявки на проведення 24 серпня заходів подали Донецька облорганізація «Народного Руху України», облорганізація всеукраїнського товариства «Просвіта», а також організації афганців і шахтарів.

Голова Донецької облорганізації «Народного Руху України» Віталій Гатченко повідомив, що близько 6 години ранку суд виніс рішення заборонити організаціям, які подали заявки, проводити на День незалежності ходу проїзною частиною і мітинг.

За словами В. Гатченка, суд мотивував своє рішення тим, що організатори-заявники «мають різні ідеологічні позиції щодо святкування Дня незалежності та в зв’язку з цим можуть виникнути ситуації з порушенням громадського порядку».

«Незважаючи на заборону, ми все одно вийдемо сьогодні о 10.30 на площу Леніна. Суд заборонив нам ходу проїзною частиною – ми підемо по тротуару, заборонив мітинг – ми проведемо віче. Цього нам не забороняли», – сказав В. Гатченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.