Новини України. 15 серпня. Конфедерація вільних профспілок України та Незалежна профспілка гірняків України вимагають від Печерського суду столиці змінити запобіжний захід для Юлії Тимошенко та звільнити її з-під арешту.

Михайло Волинець
Волинець і шахтарі просять звільнити Тимошенко

Про це під стінами Печерського суду заявив керівник цих організацій Михайло Волинець, передає прес-служба “Батьківщини”.

“Від цих двох профспілкових органів я уповноважений представити в Печерському суді клопотання про зміну запобіжного заходу для Юлії Тимошенко. Крім того, в цих листах ми чітко виклали, яка ситуація була в тій же вугільній промисловості, медицині, освіті – і що відбувається зараз”, – повідомив Михайло Волинець.

Звернення від профспілок продемонстрував Віктор Трифонов – депутат Дімітровської міськради Донецької області, голова місцевої організації Незалежної профспілки гірняків, кавалер “Шахтарської слави”.

“Я є депутатом міста, яке в свій час висунуло Віктора Януковича на звання почесного жителя міста. Я б хотів сказати своєму земляку, щоб він подумав, що він є президентом не якоїсь окремої області чи регіону, а президентом України. І переслідувати свого політичного конкурента-жінку, я вважаю, принаймні непорядно”, – заявив Віктор Трифонов.

Він додав, що побував на засіданні Печерського райсуду столиці у справі Тимошенко.

“Ми будемо все робити для того, щоб Юлія Тимошенко мала законне право на захист, а вся країна прекрасно розуміє: якщо такого права у неї не буде, значить ніхто не повірить у вирок, якими б красивими фразами він не був викладений”, – повідомив Віктор Трифонов.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.