Новини шоу-бізу. 10 серпня. Кетрін Шварценеггер зізналася, що завжди була близька зі своїми батьками і їхнє розлучення принесло їй величезний біль.

дочка Шварценегера
Дочка Термінатора завжди була ближчою із мамою, аніж з татом

Старша дочка зіркової пари 21-річна Кетрін вперше розповіла, як важко їй довелося після скандалу в їхній сім’ї, а потім і розлучення батьків.

“Я вірю, що все, що відбувається має свої на те причини, – каже дівчина. – Довгий час мені було дійсно дуже важко. Я не могла зрозуміти чому це відбулося.

Але зараз легше, і я думаю, що Бог не посилає нам того, що ми не можемо подолати”. Кетрін розповіла, що завжди була ближчою з мамою, ніж з батьком.

“Найбільш близькою людиною завжди була мама. З татом у нас теж хороші відносини, але зовсім інші, не такі як з мамою. З матір’ю я говорю по телефону по шість разів на день, і ми весь час пишемо один одному листи, коли за кордоном”.

Дівчина відчуває, що дуже близька з матір’ю не лише внутрішньо. Вони дуже схожі ззовні. “Люди кажуть, що я її близнюк. Я думаю, що це гени родини Кеннеді, – сказала Кетрін.

“Я, сестра і брати ніколи не потрапляли під приціли преси. Батьки завжди оберігали нас. Тому коли все це сталося, ми просто не знали, що робити і як бути. Наприклад, я виходила пообідати на вулицю, а люди з усіх боків починали щось викрикувати. Це так неприємно”.

Шлюб Шварценеггера з Марією Шрайвер тривав майже 25 років. У пари четверо дітей – 21-річна Кетрін Юніс, 19-річна Крістін Марія Аврелія, 17-річний Патрік і 13-річний Крістофер.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.