Новини УКраїни. 21 серпня. У книжці є «Молитва митаря», «Про хворого і пораненого міліціонера», «Про упокій героїчно загиблих співробітників міліції» та інші.

міліціонери
Міліціонери тепер читатимуть молитви зі спеціального молитовника

Незвичайний збірник молитов був випущений в Донецьку за ініціативи отця Кіпріана (Соболєва) – настоятеля храму Святого Мученика донецького Іоанна Воїна, покровителя військових та правоохоронців.

У виданні зібрані молитви, які можуть бути корисні працівникам міліції в їх роботі. Молитовник розміром з долоню легко поміщається в нагрудній кишені міліцейської форми. Перший тираж в 5 тисяч примірників оперативники розмели за пару днів.

Особливо популярним збірник опинився серед працівників спецпідрозділів «Грифона», «Беркута» й УБОЗу. Оперативники зізнаються, що з молитвою навіть злочинці, які не один рік у розшуку, «раптово» знаходяться.

«Благословив нас на добру справу митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, – розповів архімандрит Кипріан. – До збірки увійшли 60 молитов. Всі вони є в повному православному молитовнику, я ж обирав на ті випадки життя, з якими найчастіше зустрічаються міліціонери у своїй діяльності».

У книжці, наприклад, є «Молитва митаря» (тобто збирача податків), «Про хворого і пораненого міліціонера», «Молитви подорожуючих» (про міліціонерів, які їдуть у відрядження або на завдання), «Про упокій героїчно загиблих співробітників міліції або про всякому православному померлого християнина». Крім того, до збірки увійшли «душекорисної поради»: не будувати благополуччя на нещасті іншого, нікого не засуджувати, не ненавидіти, від усього серця прощати.

Джерело Багнет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.