Новини політики. 21 серпня. Один з лідерів Єдиного центру, політолог Вадим Карасьов вважає, що у Партії регіонів немає необхідності приєднувати до себе Народну партію Володимира Литвина.

Вадим Карасьов
"Народна партія" не важлива для Регіонав

Народна партія не настільки важлива для Партії регіонів, щоб її приєднувати до правлячої партії. На відміну від Сильної Україні“, – заявив Карасьов, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Він зазначив, що на президентських виборах у партії Сильна Україна була “бронза”, і залишався “досить серйозний електоральний рейтинг в межах 7-8%”.

При цьому Народна партія, за словами політолога, демонструвала останнім часом “рейтинг більше 1%”. “Це була електоральна стеля для Литвина і його партії”, – підкреслив Карасьов.

“Тому, я б так сказав: головне блюдо, яке з’їла Партія регіонів і досить нормально переварила, – це Сильна України. Все інше – це десерт”, – заявив експерт.

За його словами, швидше за все, Литвин і його найближчі соратники, які важливі для Партії регіонів (Сергій Гриневецький та Олег Зарубінський), отримають три місця в списку Партії регіонів.

“А необхідності в тому, щоб приєднувати до себе Народну партію, у Партії регіонів немає”, – підкреслив Карасьов.

Нагадаємо, 16 серпня голова партії Сильна України Сергій Тігіпко та голова Партії регіонів, прем’єр-міністр Микола Азаров оприлюднили ініціативу об’єднати дві великі політичні сили в одну партію. Сторони мають намір провести об’єднання партій протягом двох місяців.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.