Новини України. 21 серпня. Українці, які бажають отримати візу до Швейцарії, повинні додати до основного пакету документів оригінал трудової книжки, з копіями першої сторінки та сторінки з останнім записом.

трудова книжка
Трудова книжка для візи у Швейцарію

Така інформація розміщена на офіційному сайті посольства Швейцарії в Україні

Громадська ініціатива «Європа без бар’єрів» обурена специфічними вимогами з боку посольства Швейцарії в Україні, адже трудова книжка, за українським законодавством, це документ суворої звітності. Згідно з постановою Кабінету міністрів, трудова книжка зберігається на підприємстві і може видаватися на руки працівникові тільки при звільненні з роботи.

За порушення встановленого порядку зберігання і видачі трудових книжок посадові особи підприємства несуть дисциплінарну або іншу відповідальність.

Необхідність надати трудову книжку для оформлення візи спонукає заявників і кадровиків підприємств по суті йти на правопорушення.

«Візові процедури для українців стали ще більш обтяжливими, ніж у минулому році», – констатує голова громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко.

Її організація написала запити в швейцарське посольство і міністерство закордонних справ цієї країни, щоб ті роз’яснили, як українцям можна поїхати до Швейцарії, не порушуючи українського законодавства.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.