Новини науки. 23 серпня. Прийнято вважати, що ранні глибокі зморшки на грубій обвітреній шкіри виникають від важкого життя, поневірянь і турбот.

Кількість зморшок залежить від дитинства

Нескладно припустити, що у таких людей потреба добувати шматок хліба виснажливою фізичною працею позбавляла багатьох приводів для радості. Але вчені з Університету Едінбургу спростували це твердження, вони визначили, що по обличчю абсолютно будь-якої людини можна зробити висновок виключно про те, яким було його дитинство.

Для цього достатньо оцінити симетричність обличчя по 15 ключовими показниками. Якщо риси обличчя людини асиметричний, то його дитинство і юність були більш важкі, ніж у тих людей, у кого з пропорціями все в порядку. Важким в розумінні учених є дитинство з неправильним або недостатнім харчуванням, постійні контакти з тютюновим димом або іншими забруднювачами повітря, а також інші аспекти, які можуть відображатися на обличчі.

Дивно, що ніякі соціально-економічні зміни на пізнішому етапі життя людини не допомагають йому зменшити глибину зморшок або відтягнути час їх появи.

Джерело Вінниця. info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.